Доставка та оплата

Доставка здійснюється одним із способів:

Кур'єром по Нікополю

Кур'єром по Нікополю - 150,00 грн.
Віддалені від центру Нікополя по домовленості.
Безкоштовно по домовленості, в залежності від суми замовлення.
Доставка здійснюється протягом 1-2 робочих днів.
Оплата проводиться кур'єрові готівкою при доставці. Також Ви можете оплатити своє замовлення на карту Приват банку.
Доставка оплачується у будь-якому випадку, окрім причин, пов'язаних з браком товару або його невідповідності фото або замовленим характеристикам.

Через відділення "Нова Пошта"

Через відділення "Нова Пошта" по Україні. Укомплектоване і підтверджене замовлення вирушає як посилка з "оголошеною вартістю", оплата здійснюється післяплатою. Ви оплачуєте замовлення безпосередньо у момент його отримання у відділенні "Нової Пошти". Вартість доставки "Новою Поштою" ,згідно тарифів Нової Пошти. За переказ грошей "Нова пошта" стягує 2% від суми замовлення + 20,00 грн.

Також Ви можете оплатити своє замовлення на карту Приват банку , реквізити уточнюйте у менеджера.

Термін доставки замовлення "Новою Поштою" - 1-2 робочих дня. Відділення перевізника по Україні Ви можете подивитися на сайті "Нової Пошти". Після відправки Вашого замовлення ми повідомляємо Вам номер декларації, а перевізник, по прибуттю посилки у Ваше місто, відправляє Вам смс повідомлення про те, що посилку можна забирати. Для отримання посилки необхідно назвати номер декларації і пред'явити паспорт. За наявності більш ніж одного представництва "Нової Пошти" у Вашому місті не забувайте вказувати адресу найближчого до Вас складу.

Важливо! Якщо Ви не забрали прислану посилку вчасно, пошта додатково налічить пеню за зберігання. У разі відмови від отримання посилки, наступні замовлення оформляються тільки по передоплаті.

Після оформлення і підтвердження купівлі, наш менеджер виставить Вам рахунок для оплати (броня замовлення 3 дні, після цього замовлення розбирається), наступного дня після надходження оплати на наш рахунок, ми відправимо посилку і повідомимо Вам номер багажної декларації СМС на Ваш моб.телефон.
ОДЕРЖУВАЧ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ І ЗНАТИ НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ.